Skip to content

За Факултетот arrow Студенти arrow Соопштенија/Новости
Соопштенија/Новости
ФАО-Унгарска програма за стипендирање | Испечати |
ФАО-Унгарска стипендиска програма

Документи:
pdf 2017_course_description_en 302.43 Kb
doc 2017_applicationform.en 31.43 Kb


 
Информации од јавен карактер | Испечати |
Службено лице одговорно за посредување со Информации од јавен карактер
на Факултетот за земјоделски науки и храна - Скопје

М-р Мартина Коцевска
е-пошта адреса: Оваа адреса на е-пошта е зашититена од спем-ботови, потребно е да го вклучите Javascript-от за да ја погледнете

Информации може да добиете секој работен ден, од понеделник до петок, од 10,00 до 14,00 часот
 
<< Почеток < Претходна 21 22 23 24 25 26 Следна > Крај >>

Резултати 133 - 138 од 153

Choose Your Language/Избери јазик

Акредитации

Акредитации

Анкета

Што мислите за новата страна
 

Корисни линкови

     
   
ukim_logo.gif
 
zemjodeslkiinstitut.jpg
 
studentski_parlament.png
 
app_logo.png
 
zaem_banner.jpg
 
  Адреса
Факултет за земјоделски науки и храна
ул. „16-та Македонска Бригада“ бр.3
П. фах 297
1000 Скопје
УНИВЕРЗИТЕТ „Св. КИРИЛ И МЕТОДИЈ“ ВО СКОПЈЕ УКИМ ЗЕМЈОДЕЛСКИ ИНСТИТУТ-СКОПЈЕ СТУДЕНТСКИ ПАРЛАМЕНТ НА УНИВЕРЗИТЕТОТ AGRICULTURAL POLICY PLUS - APP ЗАЕМ Тел: +389 2 3255100
Факс +389 2 3134310
Интернет адреса: www.fznh.ukim.edu.mk
E-пошта:               contact@fznh.ukim.edu.mk
    СТУДЕНТСКИ ПРАВОБРАНИТЕЛ      
 ЦИПОЗ