Skip to content

About Faculty arrow Students
News
Filter     Order     Display # 
Date Item Title Hits
Friday, 05 April 2019 Професионална платена работна пракса во САД 102
Tuesday, 12 February 2019 Распоред на часови 02.2019 548
Thursday, 07 February 2019 Завршен настан на проект 07.02.2019... 210
Wednesday, 06 February 2019 Настан: 06.02.2019- Матично книговодство, селекција... 174
Tuesday, 05 February 2019 ФАО Публикации 2019 -
Friday, 01 February 2019 Заверка и запишување на летен семестар 2018/19 533
Monday, 28 January 2019 Kонкурс за стипендии 288
Monday, 21 January 2019 Meѓународни соработки - EURIC 241
Monday, 21 January 2019 „Пчеларски ден - знаење и дружење 2019“-27 јануари 217
Monday, 14 January 2019 Термини за испити - I Циклус од 14.01.2019 534
Thursday, 03 January 2019 Одбрана на магистерски труд 232
Monday, 17 December 2018 АНКЕТА ЗА СТУДЕНТИ- ГУЕССС 312
Tuesday, 11 December 2018 Пријавување испити - Втор циклус 12.2018 339
Tuesday, 11 December 2018 Пријавување испити - Прв циклус 12.2018 466
Tuesday, 11 December 2018 Доделување дипломи -19 Декември 2018 277
Thursday, 29 November 2018 Промоција на стари сорти за врвни органски производи 271
Wednesday, 28 November 2018 Повик за ораторска вечер 239
Monday, 26 November 2018 ПРЕДАВАЊЕ 279
Monday, 26 November 2018 Задолжителен систематски преглед 333
Tuesday, 09 October 2018 Термини за консултации 2018/19 469
Monday, 08 October 2018 ТЕРМИНИ ЗА ИСПИТИ И РАСПОРЕД НА ЧАСОВИ 1081
Friday, 21 September 2018 РАСПОРЕД НА ЧАСОВИ 2018/19 ЗИМСКИ СЕМЕСТАР 1511
Friday, 14 September 2018 ЗАПИШУВАЊЕ НА ЗИМСКИ СЕМЕСТАР 2018 838
Tuesday, 14 August 2018 Известување-студентски дом 581
Wednesday, 27 June 2018 Термини за испити - I, II Циклус 2017/18 1842
Wednesday, 13 June 2018 Заверка на летен семестар 2017/18-втор циклус 624
Wednesday, 13 June 2018 Пријавување испити - прв циклус 848
Wednesday, 13 June 2018 Заверка на семестар 2017/18 - прв циклус 639
Thursday, 31 May 2018 Предавање - „Пребришани умови, испрани мозоци“ 614
Tuesday, 15 May 2018 Закон за високо образование 707
Tuesday, 08 May 2018 Предавање на 09.05.2018 за донирање храна 644
Monday, 07 May 2018 Отворен ден на Факултетите од кампусот Стив Наумов 726
Monday, 30 April 2018 Обука за студенти 4.5.2018 1130
Monday, 30 April 2018 Покана за промоција на дипломирани студенти 663
Monday, 30 April 2018 Отворен ден на УКИМ 1034
Thursday, 26 April 2018 ИСПИТНА СЕСИЈА МАЈ/ЈУНИ ВТОР ЦИКЛУС 1130
Thursday, 26 April 2018 ИСПИТНА СЕСИЈА МАЈ/ЈУНИ ПРВ ЦИКЛУС 2241
Wednesday, 18 April 2018 Конкурс за поддршка на иновативни идеи за студенти 775
Tuesday, 10 April 2018 АНГАЖИРАН НАСТАВЕН КАДАР 2017-2018 766
Thursday, 22 March 2018 Дипломски теми заклучно со февруари 2018 -
Friday, 02 March 2018 Практична настава 01.03.2018 791
Friday, 16 February 2018 Дипломски теми 12.02.2018 -
Wednesday, 31 January 2018 РАСПОРЕД НА ЧАСОВИ 2017/18 ЛЕТЕН СЕМЕСТАР 1543
Tuesday, 23 January 2018 Заверка и запишување летен семестар-II ЦИКЛУС -
Thursday, 11 January 2018 Заверка на зимски и запишување на летен семестар 1501
Wednesday, 10 January 2018 СООПШТЕНИЕ KОМИСИСКИ ИСПИТ ЗИМСКИ СЕМЕСТАР јануари 201 986
Monday, 25 December 2017 Пријавување испити 1440
Monday, 18 December 2017 Пракса - пријавување до 23.12.2017 1056
Monday, 20 November 2017 Доделување на школарина на студенти на втор циклус сту 1127
Thursday, 09 November 2017 Повик-Ораторска вечер 875
 
<< Start < Prev 1 2 Next > End >>
Results 1 - 50 of 79

Choose Your Language

Laboratories

Laboratory list

Centers

Career Center
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје

Poll

What do you think about this page?