Skip to content

About Faculty arrow Students
News
Filter     Order     Display # 
Date Item Title Hits
Tuesday, 12 February 2019 Распоред на часови 02.2019 280
Thursday, 07 February 2019 Завршен настан на проект 07.02.2019... 66
Wednesday, 06 February 2019 Настан: 06.02.2019- Матично книговодство, селекција... 56
Tuesday, 05 February 2019 ФАО Публикации 2019 -
Friday, 01 February 2019 Заверка и запишување на летен семестар 2018/19 371
Monday, 28 January 2019 Kонкурс за стипендии 125
Monday, 21 January 2019 Meѓународни соработки - EURIC 125
Monday, 21 January 2019 „Пчеларски ден - знаење и дружење 2019“-27 јануари 84
Monday, 14 January 2019 Термини за испити - I Циклус од 14.01.2019 440
Thursday, 03 January 2019 Одбрана на магистерски труд 146
Monday, 17 December 2018 АНКЕТА ЗА СТУДЕНТИ- ГУЕССС 221
Tuesday, 11 December 2018 Пријавување испити - Втор циклус 12.2018 260
Tuesday, 11 December 2018 Пријавување испити - Прв циклус 12.2018 386
Tuesday, 11 December 2018 Доделување дипломи -19 Декември 2018 182
Thursday, 29 November 2018 Промоција на стари сорти за врвни органски производи 163
Wednesday, 28 November 2018 Повик за ораторска вечер 165
Monday, 26 November 2018 ПРЕДАВАЊЕ 209
Monday, 26 November 2018 Задолжителен систематски преглед 260
Tuesday, 09 October 2018 Термини за консултации 2018/19 405
Monday, 08 October 2018 ТЕРМИНИ ЗА ИСПИТИ И РАСПОРЕД НА ЧАСОВИ 998
Friday, 21 September 2018 РАСПОРЕД НА ЧАСОВИ 2018/19 ЗИМСКИ СЕМЕСТАР 1391
Friday, 14 September 2018 ЗАПИШУВАЊЕ НА ЗИМСКИ СЕМЕСТАР 2018 761
Tuesday, 14 August 2018 Известување-студентски дом 501
Wednesday, 27 June 2018 Термини за испити - I, II Циклус 2017/18 1754
Wednesday, 13 June 2018 Заверка на летен семестар 2017/18-втор циклус 533
Wednesday, 13 June 2018 Пријавување испити - прв циклус 764
Wednesday, 13 June 2018 Заверка на семестар 2017/18 - прв циклус 558
Thursday, 31 May 2018 Предавање - „Пребришани умови, испрани мозоци“ 549
Tuesday, 15 May 2018 Закон за високо образование 614
Tuesday, 08 May 2018 Предавање на 09.05.2018 за донирање храна 572
Monday, 07 May 2018 Отворен ден на Факултетите од кампусот Стив Наумов 641
Monday, 30 April 2018 Обука за студенти 4.5.2018 1057
Monday, 30 April 2018 Покана за промоција на дипломирани студенти 583
Monday, 30 April 2018 Отворен ден на УКИМ 889
Thursday, 26 April 2018 ИСПИТНА СЕСИЈА МАЈ/ЈУНИ ВТОР ЦИКЛУС 1012
Thursday, 26 April 2018 ИСПИТНА СЕСИЈА МАЈ/ЈУНИ ПРВ ЦИКЛУС 2123
Wednesday, 18 April 2018 Конкурс за поддршка на иновативни идеи за студенти 699
Tuesday, 10 April 2018 АНГАЖИРАН НАСТАВЕН КАДАР 2017-2018 678
Thursday, 22 March 2018 Дипломски теми заклучно со февруари 2018 -
Friday, 02 March 2018 Практична настава 01.03.2018 702
Friday, 16 February 2018 Дипломски теми 12.02.2018 -
Wednesday, 31 January 2018 РАСПОРЕД НА ЧАСОВИ 2017/18 ЛЕТЕН СЕМЕСТАР 1467
Tuesday, 23 January 2018 Заверка и запишување летен семестар-II ЦИКЛУС -
Thursday, 11 January 2018 Заверка на зимски и запишување на летен семестар 1413
Wednesday, 10 January 2018 СООПШТЕНИЕ KОМИСИСКИ ИСПИТ ЗИМСКИ СЕМЕСТАР јануари 201 906
Monday, 25 December 2017 Пријавување испити 1344
Monday, 18 December 2017 Пракса - пријавување до 23.12.2017 967
Monday, 20 November 2017 Доделување на школарина на студенти на втор циклус сту 1044
Thursday, 09 November 2017 Повик-Ораторска вечер 808
Wednesday, 01 November 2017 Предавање за студенти - Проф.д-р Ремешвар Канвар, САД 929
 
<< Start < Prev 1 2 Next > End >>
Results 1 - 50 of 78

Choose Your Language

Laboratories

Laboratory list

Centers

Career Center
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје
  • Факултет за земјоделски науки и храна-Скопје

Poll

What do you think about this page?