Skip to content

About Faculty arrow Students
News
Filter     Order     Display # 
Date Item Title Hits
Sunday, 31 May 2020 Јунска испитна сесија и протокол 97
Friday, 22 May 2020 Пријавување на испити-ЈУНСКА СЕСИЈА 2020 154
Tuesday, 05 May 2020 Пријавување на испити 4-8.5.2020 206
Friday, 24 April 2020 Соопштение за студенти 274
Monday, 13 April 2020 Одлука и нов режим на работа 13.04.2020 188
Saturday, 04 April 2020 Известување за онлајн настава 312
Wednesday, 01 April 2020 Правилник за реал. на дејн. (CoVid-19) 155
Friday, 20 March 2020 Соопштение за студенти и странки 229
Wednesday, 11 March 2020 ИТНО: ПРЕКИН НА НАСТАВА 245
Thursday, 27 February 2020 ВАЖНО: Известување за Заклучокот на Владата 514
Thursday, 06 February 2020 Заверка и запишување летен семестар 2019/2020 240
Monday, 03 February 2020 РАСПОРЕД НА ЧАСОВИ ВО ЛЕТНИОТ СЕМЕСТАР ЗА 2019/20 438
Tuesday, 17 December 2019 72 ГОДИНИ ФЗНХ 319
Monday, 16 December 2019 XI Смотра на студентски трудови 320
Monday, 16 December 2019 „Пчеларски ден – знаење и дружење 2020“ 220
Monday, 16 December 2019 ЕКОЛОШКА АКЦИЈА ФЗНХ 279
Wednesday, 20 November 2019 ИЗБОРИ ЗА ПРЕТСЕДАТЕЛ И ЧЛЕНОВИ НА ФСС 1545
Tuesday, 05 November 2019 ИНТЕРЕН ОГЛАС ЗА ИЗБОР НА ДЕМОНСТРАТОРИ 2019 519
Monday, 04 November 2019 Ораторска вечер 2019 346
Wednesday, 30 October 2019 АГЕНДА-ЗАПОЗНАЈ ГО УКИМ 307
Tuesday, 22 October 2019 САЕМ НА КАРИЕРА И ВРАБОТУВАЊЕ 2019 386
Saturday, 28 September 2019 РАСПОРЕД НА ЧАСОВИ 2019/20 зимски семестар 1362
Wednesday, 25 September 2019 Прв академски час 1.10.2019 508
Tuesday, 17 September 2019 Запишување семестар-прв циклус 994
Tuesday, 17 September 2019 Запишување семестар-втор циклус 620
Thursday, 11 July 2019 Надоместоци за извршени услуги 926
Tuesday, 25 June 2019 Стипендија за докторат во Италија 688
Tuesday, 25 June 2019 Пријавување испити 25.06-02.07.2019 824
Tuesday, 25 June 2019 Промена на обврската за плаќање на административна та 686
Monday, 10 June 2019 ПРОМЕНА:Пријавување испити 25.06.2019 1051
Monday, 10 June 2019 Заверка на летен семестар 2018/19 675
Wednesday, 05 June 2019 ФЗНХ-АКАДЕМСКИ КАЛЕНДАР НА АКТИВНОСТИ 2019-2020 998
Friday, 17 May 2019 Promotion of graduates 632
Wednesday, 15 May 2019 Doctoral dissertation Z.P. 681
Wednesday, 08 May 2019 Doctoral dissertation J.S. 614
Friday, 05 April 2019 Presentation-The Foundation for Worldwide International Student Exchange 750
Tuesday, 12 February 2019 Распоред на часови 02.2019 1205
Thursday, 07 February 2019 Завршен настан на проект 07.02.2019... 775
Wednesday, 06 February 2019 Настан: 06.02.2019- Матично книговодство, селекција... 633
Tuesday, 05 February 2019 ФАО Публикации 2019 29
Friday, 01 February 2019 Заверка и запишување на летен семестар 2018/19 1064
Monday, 28 January 2019 Kонкурс за стипендии 782
Monday, 21 January 2019 Meѓународни соработки - EURIC 692
Monday, 21 January 2019 „Пчеларски ден - знаење и дружење 2019“-27 јануари 659
Monday, 14 January 2019 Термини за испити - I Циклус од 14.01.2019 1474
Thursday, 03 January 2019 Одбрана на магистерски труд 769
Monday, 17 December 2018 АНКЕТА ЗА СТУДЕНТИ- ГУЕССС 905
Tuesday, 11 December 2018 Пријавување испити - Втор циклус 12.2018 900
Tuesday, 11 December 2018 Пријавување испити - Прв циклус 12.2018 894
Tuesday, 11 December 2018 Доделување дипломи -19 Декември 2018 910
 
<< Start < Prev 1 2 3 Next > End >>
Results 1 - 50 of 114

Choose Your Language/Избери јазик

Laboratories

Laboratory list

Centers

Career Center

Accreditations

Accreditations
We have 1 guest online

Poll

What do you think about this page?
 

Links

     
   
ukim_logo.gif
 
zemjodeslkiinstitut.jpg
 
studentski_parlament.png
 
app_logo.png
 
zaem_banner.jpg
 
  Адреса
Факултет за земјоделски науки и храна
ул. „16-та Македонска Бригада“ бр.3
П. фах 297
1000 Скопје
УНИВЕРЗИТЕТ „Св. КИРИЛ И МЕТОДИЈ“ ВО СКОПЈЕ УКИМ ЗЕМЈОДЕЛСКИ ИНСТИТУТ-СКОПЈЕ СТУДЕНТСКИ ПАРЛАМЕНТ НА УНИВЕРЗИТЕТОТ AGRICULTURAL POLICY PLUS - APP ЗАЕМ Тел: +389 2 3255100
Факс +389 2 3134310
Интернет адреса: www.fznh.ukim.edu.mk
E-пошта:               contact@fznh.ukim.edu.mk
    СТУДЕНТСКИ ПРАВОБРАНИТЕЛ      
 ЦИПОЗ